Sipariş Bilgileri

*
*
*

HEETS TURKUAZ LABEL

Ülkemizde ve dünyada IQOS kullanımı son dönemlerde giderek yaygınlık kazanmıştır. Sigara tiryakiliğini bitirmek ve sağlıklı bir hayat sürmek isteyen kişiler artık normal sigaraları içmek istemiyorlar. Sigarayı bırakmayı düşünen çoğu kişi hem sağlığını, hem çocuklarının geleceğini hem de maddi külfetini düşünmektedir. Bu nedenle ortaya çıkan ve devamlı yeni özellikler eklenerek piyasaya sürülen IQOSlara insanlar büyük bir ilgi gösteriyor. Bu ilgiyi hak eden ürünlerden biri de Heets Turkuaz Label olarak karşımıza çıkıyor.

Heets Turkuaz Label Ürünün Özellikleri

Bu ürünün dikkat çeken en önemli özelliği mentollü sahip olmasıdır. Dışarıya asla ve asla normal sigarların vermiş olduğu o berbat kokuyu vermez.  Heets Turkuaz Label bu özelliklerinden kaynaklı olarak IQOS satın alanların yeni gözdesi olmuş durumdadır. Naneli olan aroması da insanları adeta cezp etmektedir. Bu nedenlerden ötürü pek çok kişi bu ürünü özellikle tercih etmektedir. Ayrıca bu ürün normal sigaralarda olan zehrin çok az bir miktarını vücuda sokmaktadır. Maddi açıdan düşündüğümüzde de son derece uygundur. Her gün bir sigara paketi satın almak için verdiğimiz miktarı düşündüğümüzde bu ürünü satın almak daha akıllıca olacaktır.

Heets Turkuaz Label Paketi

Bu ürünün 1 kartonunda 10 paket vardır. Her paketin içerisinde de 10 paket IQOS mevcuttur. Yani Heets Turkuaz Label satın aldığınızda toplam 200 adet de IQOS satın almış oluyorsunuz. Sigaranın bütün olumsuz yanlarından kurtulmuş oluyorsanız. Öte yandan sağlıklı bir yaşam sürebilmek için son derece pozitif bir atmış oluyorsunuz.