Sipariş Bilgileri

*
*
*

Heets Yellow Label

IQOS kullanan kişilerin sayısında son dönemlerde büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu artışa neden olan pek çok sebep sayabiliriz. Bunlardan ilki artık insanların sigara tiryakiliğine son verme arzusudur. Çünkü sigara tiryakiliği hem sağlık açısından büyük problemler yaratmakta hem de maddi açıdan insanları son derece olumsuz etkilemektedir. Bir sigara tiryakisinin aylık masrafı sigara kullanmayan kişilere oranla iki katına çıkmaktadır. Bir de ailede kendisinden başka bir aile üyesi de sigara tiryakisiyse bu oran çok daha fazladır. İşte IQOSlar bu tiryakiliği sonlandırabilmek için insanların karşısına çıkan büyük bir fırsattır. Heets Yellow Label ürünü de bu fırsatlardan bir tanesidir.

Heets Yellow Label Özellikleri

Bu ürünün en belirgin özelliği Beyaz Light Marlboro sigarası ile aynı eş değerde olmasıdır. Yani Beyaz Lihgt Marlboro ne kadar ağırsa ve ne kadar yoğun duman havaya verdiriyorsa Heets Yellow Label de aynı derecededir. Bu ürün ayrıca sigarayı tamamen bıraktırma meselesinde de atacağınız en olumlu adımlardan bir tanesidir. Direkt olarak sigarayı bırakamıyorsanız alternatif yollar denemelisiniz. IQOSlar bu alternatif yollardan bir tanesi ve en etkilisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlıklı bir hayata kapı aralamak istiyorsanız sizde internet üzerinden bu ürünün siparişini verebilirsiniz.

Heets Yellow Label Paketi

Bu ürünü sipariş verdiğinizde 1 karton satın almış olacaksınız. Bu kartonun içerisinde toplam 10 paket Heets Yellow Label paketi bulunmaktadır. Her paketin içerisinde de toplam 20 adet kartus yer almaktadır. Kısacası 1 karton Heets Yellow Label’de toplam olarak 200 tane IQOS bulunmaktadır.