Sipariş Bilgileri

*
*
*

IQOS 2.4 Plus

Herhangi bir normal sigarada içilen tütün 800 dereceye varan sıcaklık ile yanarken, IQOS 2.4 Plus da bu oran 350 derecededir. Normal bir sigarada tütün yanarken, bu üründe ise tütün buharlaşmaktadır. Kısaca bu ürün için dijital olan bir tütün buharlaştırıcısı diyebiliriz. Bu ürünün en dikkat çeken ve insanlara en faydalı olan özelliği ise normal tütünde bulunan zehir ve daha başkaca zararlı kimyasalların vücuda en az derecede girmesini sağlamasıdır. Bu özellikleri sayesinde ülkemizde ve dünyada pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

İQOS 2.4 Plus Ve Faydaları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ürün en temel özelliği insanların vücuduna giren zehir oranında büyük bir düşüş yapmasıdır. Öte yandan IQOS 2.4 Plus da normal sigarda olan pis koku bulunmaz. Sigara evin herhangi bir bölgesinde içilse bile, kokusu tüm odalara tesir etmektedir. Özellikle bebeği ola ailelerde durum daha da vahim bir hal almaktadır. Arıca bu ürün duman ve ateş olmaksızın tütünü 350 dereceden daha az bir sıcaklıkta ısıtmaktadır. Eğer sizde sigaranın o iğrenç kokusundan bıktıysanız ve artık sigara tiryakisi olmak istemiyorsanız, bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

IQOS 2.4 Plus Kutusundaki Ürünler

Eğer bir adet IQOS 2.4 Plus satın alırsanız cihazın kendisi ile beraber size gelecek olan cihazlar şunlarıdır; Kullanma kılavuzu, adaptör, USB kablosu, temizleme cihazı ve cep şarjıdır.